O nas

O nas

Czy wierzysz w moc pozytywnych myśli? Ja od zawsze snułam wizualizacje swojego szczęśliwego życia. Wyobrażałam sobie siebie uśmiechniętą, zadowolona i dobrą. Wiele lat temu w pewnej trudnej sytuacji obiecałam, że jak moje konkretne życzenie się spełni to namaluje za to pewien znany obraz. Nie musiałam długo czekać, na drugi dzień otrzymałam wymarzony dar!

Be carefull what you wish for – mówią Amerykanie – święte słowa!

Dopiero niedawno przypomniało mi się, że moja obietnica dalej jest niespełniona. Kupiłam zatem wszystkie materiały i pierwszy raz w życiu stanęłam przy sztalugach. Niesamowicie mnie to zafascynowało.

Czas przy sztalugach zdominował moja dobę. Stał się relaksem, radością, zatopieniem w świecie fantazji, medytacją. Przekonałam się co to jest prawdziwa życiowa pasja, bo bez malowania nie mogłam żyć. Kariera w korporacji wydała mi się nagle absolutnym minięciem z powołaniem.

Po kilku miesiącach wymyśliłam dla siebie nową życiową misję: Będę promować radość z malowania! Co stało się dalej widać na fanpejdżu Przez rok przeprowadziłam już ponad 50 imprez Wine&Paint i z satysfakcją towarzyszę uczestnikom w odkorkowywaniu pokładów kreatywności. Uwielbiam patrzeć jak z radością pokrywają płótno farbą, jak z ogromną dumą i niedowierzaniem podziwiają swoje pierwsze w życiu prawdziwe obrazy.

Ciebie też zapraszam do mojego świata pełnego kolorów, przyjaźni i pasji.

Małgosia, wrzesień 2018